آموزش وردپرس

آموزش آپلود تصاویر خارجی در وردپرس

آیا شما هم به دنبال راهی برای آپلود و وارد کردن تصاویر خارجی (External) به وردپرس خود هستید؟

اگر اخیراً وب سایت خود را از پلتفرم های دیگر مانند جوملا یا wordpress.com به پلتفرم اصلی وردپرس انتقال داده اید، می توانید تصاویر خارجی وب سایتتان را به راحتی در کتابخانه وردپرس آپلود کنید.

چرا و چه زمانی باید تصاویر خارجی را در وردپرس آپلود کرد؟

تصاویر خارجی تصاویری هستند که از منابع خارجی لینک گرفته اند و در داخل وب سایت شما وجود ندارند.

به صورت پیش فرض، اگر یکی از کاربران وردپرس یک افزونه Importer یا همان وارد کننده را استفاده کند، معمولاً تمامی تصاویر خارجی سایتش به صورت خودکار به کتابخانه وردپرس منتقل می شوند و می تواند تصاویر خارجی آپلود شده‌اش را در کتابخانه وردپرس مشاهده کند.

پس اگر متوجه شدید که تمامی تصاویر خارجی وب سایت شما با موفقیت در کتابخانه وردپرس وجود دارند اما لینک منبع آن ها، لینکی قدیمی است، پیشنهاد می کنیم که مقاله آپدیت کردن آدرس های قدیمی را مطالعه کنید.

با این حال، اگر تصاویر خارجی خود را در کتابخانه وردپرس مشاهده نمی کنید و متوجه شده‌اید که تصاویر خارجی هنوز در وردپرس آپلود نشده است، پس با ادامه این مقاله از کانی تمز همراه باشید.

آپلود تصاویر خارجی در وردپرس

در ابتدای کار شما نیاز به نصب و فعال سازی افزونه Auto Upload Images دارید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه ذکر شده، وارد بخش بارگذاری خودکار تصاویر در منو تنظیمات شوید:

پس از کلیک بر روی گزینه ذکر شده، وارد بخش تنظیمات افزونه می شوید.

تنظیمات پیش فرض افزونه معمولاً برای کار تمامی کاربران مناسب است و نیازی به ایجاد تغییراتی در آن ها نیست.

این افزونه درواقع تصاویر خارجی وب سایتتان را به دایرکتوری پیش فرض رسانه های وردپرس انتقال می دهد.

تنظیمات مختلفی را می توانید برای تصاویری که قصد آپلود کردن آن ها را دارید تنظیم کنید. به طور مثال می توانید برای تمامی تصاویر یک متن alt تعیین کنید.

حال بر روی ذخیره تغییرات جهت اعمال آن تنظیمات، کلیک کنید.

پس از آن، شما نیاز دارید تا تمامی مطالب وردپرس را بروزرسانی کنید. اگر مطالب زیادی در وردپرستان وجود داشته باشد، ممکن است این پروسه کمی خسته کننده تمام شود اما خوشبختانه راهی برای آسان کردن این پروسه وجود دارد.

برای اینکه بتوانید تمامی مطالب وب سایت وردپرس‌تان را همزمان بروزرسانی کنید، نیاز دارید تا همانند تصویر زیر، بر روی گزینه “تنظیمات صفحه” کلیک کرده و بخش “تعداد مورد در هر برگه” را بر روی عدد 999 تنظیم کنید.

سپس بر روی “اجرا” کلیک کنید.

حال تمامی مطالب وردپرس‌تان در یک صفحه نمایش داده می شود. دقت داشته باشید که اگر در وب سایتتان بیش از 999 مطلب داشته باشید، باز هم صفحه بندی می شود که نیاز دارید تا برای هر صفحه، این عملیات را انجام دهید.

پس از انجام عملیات بالا، بر روی گزینه “عنوان” کلیک کرده تا تمامی مطالب انتخاب شوند. سپس همانند تصویر زیر، عملیات “ویرایش” را انتخاب کرده و بر روی گزینه اجرا کلیک کنید:

سپس باکسی جهت ویرایش مطالب باز می شود. در اینجا تنها کاری که نیاز است انجام دهید، کلیک بر روی گزینه “به‌روزرسانی” می باشد:

پس از کلیک بر روی دکمه بروزرسانی، کار تمام است و شما موفق شدید تا تصاویر خارجی را به وردپرس خود انتقال دهید. توجه داشته باشید که عملیات بروزرسانی ممکن است چند دقیقه طول بکشد، پس صبور باشید.

آموزش وردپرس

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن