سئو

آموزش دریافت بک لینک (Back Link) رایگان! (قسمت دوم)

در مطلب قبلی به تعدادی از مسیرها برای دریافت بک لینک ( Back Link ) رایگان اشاره کردیم، در ادامه به بررسی تعدادی از روش های دیگر میپردازیم .

آموزش دریافت بک لینک رایگان (قسمت اول)

  • ارسال سایت خود به سایت های راهنما برای دریافت بک لینک ( Back Link ) رایگان

در میان وب سایت هایی که مردم به صورت روزانه به آنها سر میزنند سایت هایی وجود دارند که کار آنها راهنمایی در مورد تمامی سایتها و دسته بندی آنها به لحاظ موضوعیست .
شما به راحتی میتوانید با ارسال پیامی به پشتیبانی سایت از آنها درخواست کنید تا سایت شما را در دسته بندی موضوعی مربوط به خودتان قرار دهند .
با این کار یک بک لینک ( Back Link ) ارزشمند از یک سایت رده بالا دریافت میکنید که در رده بندی سایت شما در گوگل بسیار مؤثر است .

  • پاسخ به سوالات در انجمن های آنلاین

انجمن های آنلاین بهترین جاها برای مطرح کردن مشکلات و دریافت راهنمایی از تجربه افراد است. شاید هر کسی حداقل یک بار به اینگونه سایت ه

ا سر زده باشد .
این سایت ها به دلیل مراجعه بسیار از رده بندی بالایی در گوگل برخوردار هستند . شما میتوانید با ساخت یک اکانت وارد سایت شده و با بررسی سوالات و مشکلات کاربران موضوعاتی که در سایت شما به راه حل آن اشاره شده را پاسخ داده و لینک صفحه پاسخ را در کامنت خود درج کنید .
با این کار افراد بسیاری برای یافتن راه حل مشکل خود روی لینک سایت شما کلیک میکنند و این یک بک لینک ( Back Link ) بسیار ارزشمند است .

  • بک لینک ( Back Link )

    بک لینک ( Back Link )

    تولید محتوای با کیفیت

محتوای با کیفیت بالا بنویسید! این یکی از بخش های ضروری در سایت است . مقاله با کیفیت بالا در وبسایت شما، بر ذهن خواننده تاثیر خوبی خواهد گذاشت .
به عبارت دیگر محتوای با کیفیت قبل تپنده سایت شماست و چیزی که همیشه شما را در دید نگه میدارد این محتواست . سعی کنید محتوایی تولید کنید که سایت های دیگر برای توصیف بهتر برخی از نکات به لینک مطلب در سایت شما بک لینک ( Back Link ) بدهند .
این باعث میشود برای مدت طولانی در ذهن خوانندگان سایت خود بمانید .

همچنین می توانید از SEM یا بازاریابی موتورهای جستجو چیست ؟ دیدن نمایید!

این چند مورد مسیر هایی کوتاه و رایگان برای دریافــت بک لینک بود . در دنیای گسترده امروز وب، بک لینک دادن توسط سایت های رده بالا یکی از روش های درآمد آن هاست، اما با کمی تلاش و صرف زمان بیشتر میتوان با هزینه کمتر بک لینک های ارزشمندی دریافت کرد .

آموزش وردپرس

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن