آموزش وردپرس

ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه

ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه

ساخت گالری در وردپرس بدون افزونه

سلام این بار برای شما آموزش ساختن گالری در وردپرس بدون نیاز به افزونه را به شما آموزش می دهیم با این قابلیت دیگر شما برای ساختن گالری در مطالب یا برگه های سایت خودتون نیاز به افزونه مورد نیاز ندارید ، افزونه های هست که این کار را برای شما انجام دهد ولی بهترین کاربرد برای وردپرسی ها این است که بتوانند با قابلیت های ساده و روان خود وردپرس گالری سایت خود را بسازند بدون اینکه افزونه ای نصب کنند ، به دلیل اینکه نصب افزونه در سایت شما باعث کم بود یک سری منابع از سایت شما می شود.

آموزش ساخت گالری در وردپرس :

خب برای ساخت گالری در برگه ها باید وارد بخش برگه ها > افزودن برگه شوید و اگر که می خواهید در نوشته خود گالری ایجاد کنید وارد بخش همه نوشته ها > افزودن نوشته شوید.

ساختن گالری در وردپرس بدون افزونه

بعد از کلیک بر روی افزودن نوشته یک صفحه برای نوشتن مطلب در سایت برای شما نمایش داده می شود که در آن می توانید برای ساختن گالری بر روی + کلیک کرده و بعد از بر روی بخش گالری کلیک کنید.

ساختن گالری در وردپرس بخش دوم

بعد از کلیک بر روی گالری یک بخش جدید نمایش داده می شود که در آن باید اگر که عکس های خود را آپلود کرده اید بر روی کتابخانه پرونده های چندرسانه ای کلیک کنید و یا اگر که می خواهید تازه آپلود کنید بر روی بارگذاری کلیک کنید.

ساختن گالری در وردپرس بخش دوم

مرحله ساختن گالری در وردپرس :

بعد از رفتن یا آپلود تصاویر شما در وردپرس به بخش پرونده های چندرسانه ای که رفتید مانند تصویر بالا عکس های که می خواهید به صورت گالری نمایش داده شود را کلیک کرده و فعال کنید تا عکس های مورد نظر شما به صورت گالری ساخت شوند.

ساختن گالری در وردپرس بخش سوم

بعد از انتخاب و آپلود تصویر و انتخاب ساختن گالری به یک صفحه مانند تصویر بالا برخورد می کنید که در آن زیر نویسی برای تصویر خود می نویسید که در زیر هر تصویر سایت شما نمایش داده شود و بعد از آن بر روی درج گالری کلیک کرده و گالری شما را ساخته در سایت نمایش دهد.

ساختن گالری در وردپرس بخش آخر

در تصویر بالا می توانید شما نمونه از گالری ساخته شده را ببینید

به همین راحتی گالری بسازید و از گالری های ساخته شده لذت ببرید موفق و پیروز باشید

آموزش وردپرس

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن